Author: s***o
Date:
Review: these are so cool will definitely buy again stayed on all day even in the rain just glued and filled the middle with glitter
Color: White
Size: one-size
Price: 40kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 10 cm |
| Length | 15.5 cm |
| SKU | sb2403214133333383 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 9982016 people said the quality is very good!
Author: s***o
Date:
Review: these are so cool will definitely buy again stayed on all day even in the rain just glued and filled the middle with glitter
Color: White
Size: one-size
Author: m***x
Date:
Review: There so cute! And come with lots
Color: White
Size: one-size
Author: m***e
Date:
Review: very good quality, i reused it the second time and it still sticked
Color: White
Size: one-size
Author: a***1
Date:
Review: very cute and stick well
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.